Eladó panellakás - Dunaújváros

KAPCSOLAT
Pataki Klára

+36 30 380

alomotthoningatlanok@

Az időpont kérés naptár ikonja
IDŐPONTOT KÉREK
A visszahívás kérés telefon ikonja egy azt körbe ölelő nyíllal

Belső terület

59 m²

Szobák száma

2 szoba

Szobák elhelyezkedése

külön nyílik min. 2 szoba

Emelet

4.

Épület szintje

10.

Épült

kb. 1970

Ingatlan azonosító:
965_pt

Fejér megye, Dunaújváros, Dózsa városrész

Irányár

31.9 M Ft
(540.68 E Ft/㎡)

Szobák

2 szoba

Emelet

4

Terület

59 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Eladó Dunaújvárosban egy 59 nm-es, 2 szobás, erkélyes, 4. emeleti panel lakás.

ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálja megvételre ezt a dunaújváros Dózsa városrészében, a Belvároshoz közel található 59 nm-es, 2 szobás, erkélyes panel lakást. 10 szintes társasház 4. emeletén helyezkedik el. Állapota jó állapotú. A vízvezetékek cseréje megtörtént és a fürdőszoba felújításon esett át. Az ablakok a konyhában és a kisszobában műanyagok, a nagyszobában pedig fa ablakok, melyek redőnnyel felszereltek. Szobái külön nyílnak A nagyobbik szobában levan választva egy hálórész. A kisebbik szoba erkélykapcsolatos, melyről a város panorámája látható. Tájolásának köszönhetően, ami Nyugati szép világos lakás. A fürdőszoba, amely zuhanyzós és a WC külön helyiségben van. Az otthon melegét távhő biztosítja egyedi mérővel. A szobák laminált lappal, a többi helyiség pedig járólappal burkolt. A nagyszobában klíma gondoskodik a nagy melegben a kellemes hőérzetről. A közlekedő részen van egy nagy beépített szekrény, ami a pakolás szempontjából igen praktikus. Közös költsége: 16 000 Ft. Tartozik hozzá egy különálló pincehelyiség is. A lpécsőház tiszta, rendezett és normális a lakóközösség.
A közelben óvoda, iskola, orvosi rendelő, pékség, boltok, üzletek, buszmegálló és pár percre a Belváros is elérhető.
Ideális otthon lehet, de befektetés céljából is remek választás.
Az ingatlan kifizetést követően megegyezés szerint birtokba vehető.