Eladó téglalakás - Dunaújváros

KAPCSOLAT
Pataki Klára

+36 30 380

alomotthoningatlanok@

Az időpont kérés naptár ikonja
IDŐPONTOT KÉREK
A visszahívás kérés telefon ikonja egy azt körbe ölelő nyíllal

Belső terület

50 m²

Tájolás

kelet

Építési állapot

használt

Építési mód

tégla

Szobák száma

2+1 félszoba

Szobák elhelyezkedése

külön nyílik min. 2 szoba

Emelet

3.

Épület szintje

4.

Épült

kb. 1960

Lift

nincs

Ingatlan állapot

kívül: jó
belül: felújított

Ablak szerkezete

2 rétegű thermoplan

Ingatlan azonosító:
962_pt

Fejér megye, Dunaújváros, (Technikum városrész), Vörösmarty Mihály utca

Irányár

45.99 M Ft
(919.8 E Ft/㎡)

Szobák

2+1 félszoba

Emelet

3

Terület

50 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
???? Álmai otthona várja Önt! ????
Az ÁlomOtthon Ingatlaniroda kínálatában megvételre kínálunk egy kivételes adottságokkal rendelkező, teljeskörűen felújított tégla lakást, amely a járási hivatal közvetlen szomszédságában, a Vörösmarty Mihály utca elején található.
???? Főbb jellemzők:
•Amerikai konyhás nappali + 2 külön nyíló hálószoba
•4 emeletes épület 3. emeletén helyezkedik el
•Teljes felújítás: új villany- és vízvezetékek, gáz kikötve
???? Környezet és elhelyezkedés:
•Keleti fekvésű, parkra néző ablakok – világos, barátságos otthon
•Közvetlen közelben: bölcsőde
•Rövid sétára: óvoda, iskola, bevásárlási lehetőségek
•Piac és egyetem mindössze 5 perc gyalog
✨ Ideális választás családoknak, befektetőknek vagy mindazoknak, akik egy azonnal költözhető, igényesen felújított otthont keresnek kiváló elhelyezkedéssel.
???? Ne maradjon le róla – hívjon még ma!

Irodánk teljes körű ingyenes banki ügyintézést, kedvező áron energetikai tanúsítvány és villamossági jegyzőkönyv elkészítését, ügyvédi háttér biztosítását vállalja.
Amennyiben az új ingatlan megvásárlásához el szeretné adni meglévő ingatlanját, ennek lebonyolításában is szívesen állunk rendelkezésére.